Renkantis maisto produktus geriausia rinktis vakuuminėje arba modifikuotos atmosferos- pakuotėse. Modifikuotos atmosferos pakuotės- tai plastikiniai indeliai, kuriuose mums iprastas oras yra pakeičiamas natūralių dujų mišiniu, iš anglies dioksido ir deguonies. Jų proporcijos dalis galima kaitalioti atsižvelgiant į produktą- mėsą ar žuvį- ir konkrečiai jam tinkamesnę aplinką. Tuo metu iš vakuuminės pakuotės pašalinamas oras, taigi, sumažėja deguonės kiekis, todėl, produkto gedimą lemiantys mikroorgonizmai nebegali daugintis. Pakuotėse, produktas ilgiau išslieka šviežias ir kokybiškas be papildomų priedų ir konservantų, išsaugoma produkto struktūra ir skonis. 

Kaip išsirinkti šviežią mėsą?

Renkantis šviežią mėsą, pirmiausią reikėtų atkreipti dėmesį į mėsos išvaizdą. Šviežias produktas būna šiek tiek drėgnas, jokiu būdu neapdžiūvęs. Kokybiška mėsa neturėtų būti suglebusi, priešingai- ji bus tvirta ir standi. Reikia atkreipti dėmesį ir į produkto spalvą. Mėsoje negali būti papilkėjimų, dėmelių ar kitokių spalvos pakitimų. Jautiena turėtų būti ryškios, raudonos spalvos, paukštiena- balkšvai rožinė, o kiauliena-dusliai rožinė.

Alkoholiniai gėrimai

Alkoholinių gėrimų asortimentas platus: https://www.sraigeirvarle.lt/alkoholiniai-gerimai/vynas stiprieji gėrimai, šampanas, putojantys vynas, vynai, rausvas vynas, sidras, alus.

Priešpietiniai alkoholiniai gėrimai

Lengvas, alkoholinis gėrimas, tiekiamas prieš valgį apetito sužadinimui. Kai kurie vynai tokie, kaip baltas sausas šampanas yra naudojami kaip aperityvai, jie gardinami žolelėmis, žievėmis ir gėlėmis. Jie dar yra vadinami aromatizuotais vynais, kai kurie  aperityvai pasižymi kartumu, kiti- saldumu. Vermutas yra gaminamas iš raudonojo ar baltojo vyno, sumaišyto su žolelėmis. Anyžiniai aperityvai yra pagaminti iš anyžių. Trauktinės yra gaminamos iš spirito sumaišyto su aromatingais augalais arba šaknimis.Popietiniai  gėrimaiLikeris, brendis ir konjakas yra spirituoti vynai, tiekiami po pietų, virškinimui pagerinti. Likeris yra stiprus gėrimas, gaminamas iš alkoholio, cukraus sirupo ir aromatinių augalų ar žolelių, kurie gėrimui suteikia ne tik skonį, bet ir spalvą. Konjakas yra du kart disteliuoto brendžio mišinys. Konjakas yra brandinamas ąžuolo statinėse, kurios suteikia šiam gėrimui unikalų skonį, nuostabų aromatą ir švelnią aromato spalvą.