svedija keltasŠiais laikais, kai pasiūlos ir paklausos poreikis yra toks didelis visame pasaulyje, o žmonės kasdien ieško naujų eksportavimo galimybių, yra svarbu atrasti geriausią kainos ir kokybės santykį, užtikrinantį saugų ir kokybišką Jūsų krovinio pervežimą. Šiame straipsnyje aptarsime krovinių pervežimą jūriniais keliais. Kokie gi šio būdo privalumai ir kokius krovinius galima pergabenti?

 

Visų pirma Švedija yra žinoma, kaip viena stipriausių ir stabiliausų šalių Europoje. Lietuvių verslininkai vis dažniau įsitvirtina Švedijos rinkoje, čia – verslo galimybės neribotos. Tačiau kaip ir kiekvienam verslui, būtina surasti tinkamas eksporto galimybes. Švedija, kaip ir kitos Skandinavijos šalys yra puikiai pasiekiamos keltais, kuriais galima pergabenti įvairaus tipo krovinius. Keltais gali būti gabenami įvairūs kroviniai, standartiniai, pavojingi, įvairių matmenų bei svorio. Krovinio pervežimas jūriniais keliais yra unikalus tuo, jog jei taip nutiktų, kad dėl tam tikrų priežasčių krovinys nėra plukdomas (pvz.: nestadartinis dydis), visada galima surasti kitų laivybos sprendimų. Kelionės keltu metu yra užtikrinamas krovinio saugumas, jie yra tinkamai pakraunami bei sutvirtinami, o už Jūsų krovinio kelionę atsakingi vadybininkai padės suderinti kelionės formalumus, nepasimesti dokumentų parengime, suteiks informaciją apie krovinio išvykimo ir atvykimo laiką

 

Kokie yra dažniausi maršrutai, krovinių gabenimui į Švediją?

 

Dažniausiai pasirenkami, tačiau ne vieninteliai maršrutai yra: keltas į Karlskruną (Karlskrona), keltas į Treleborgą (Trelleborg), keltas į Nineshamną (Nynashamn) ir keltas į Karlshamną (Karlshamn).

 

Keltas į Švediją kaina

 

Kelionės į Švediją ir krovinio pervežimo keltu kaina kiekvienam asmeniui yra individuali. Ji priklauso nuo su plaukimu susijusių mokesčių: kajutės, matinimas vairuotojams bei nuo Jūsų krovinio: kokia yra krovinį gabenanti transporto priemonė, krovinio parametrai, krovinio pavojingumas, papildomos paslaugos (pvz.: pastovaus temperatūrinio rėžimo palaikymas ir t.t.).