Susipažinkime su savo naujaisiais kaimynais

Žmogus yra sociali būtybė. Nuo vaikystės mes jungiamės į socialines grupeles, vėliau įvairius klubus ar ieškome darbo, kuriame būtų draugiškas kolektyvas. Mums labai svarbu žmonės, kurie yra aplink mus, todėl ir santykiai su kaimynais turi didelę įtaką mūsų savijautai. Tiesa, dažnai santykiai tarp kaimynų nesivysto dėl to, kad nei viena pusė neparodo jokios iniciatyvos. Manome, kad tai galima labai lengvai išspręsti.

Puikiausias būdas susipažinti su kaimynais: padaryti mažas rankų darbo dovanėles, jas gražiai įpakuoti ir pasibelsti į šalia gyvenančių žmonių duris. Paprašykite šių žmonių patarimų, papasakokite apie save, pakvieskite į svečius. Tiesa, svarbu parinkti apsilankymui tinkamą laiką.

Pažinkite savo kaimynus. Sužinokite, ką jie dirba, ar turi vaikų ar ilgai čia gyvena. Žinodami šiuos dalykus galite užbėgti už akių daugeliui problemų. Pavyzdžiui jei jūsų kaimynai dirba naktimis, tai jie pageidaus, kad dieną niekas nekeltų triukšmo. Tuo tarpu, jei jie turi mažų vaikų, reiks pasirūpinti, kad ir vakarais būtų tylu.

Suteikite informacijos apie save. Žmonės vieni kitais labiau pasitiki, kai atranda jiems bendrų dalykų. Galbūt turite panašaus amžiaus vaikų, bendrų pažįstamų ar dirbate toje pačioje profesinėje srityje.

Jei turite šuniuką, pasirūpinkite, kad jis netrukdytų jūsų kaimynams. Šie augintiniai mėgsta užsipulti kitus šunis, persekioti kaimynu kates ar anksti rytais loti. Šie dalykai gali pakenkti jūsų santykiams. Taip pat jei butą, kuriame apsigyvensite nuomojate, atsiklauskite šeimininko ir peržiūrėkite sutarties sąlygas. Kartais butų nuoma užsiimantys žmonės sutartyse nurodo, kad negalima turėti augintinių arba, kad už tai reikia papildomai susimokėti.

Jei ruošiatės surengti vakarėlį, praneškite savo kaimynams. Informuokite, kiek laiko vakarėlis truks ir duokite savo telefono numerį, kad kaimynai bet kuriuo metu galėtų su jumis susisiekti. Taip pat neatmeskite galimybės pakviesti į vakarėlį ir savo kaimynus. Tai gali būti ilgos ir gražios kaimyniškos draugystės pradžia.

Galiausiai, kai naujas į jūsų namą ar nuosavų namų kvartalą atsikrausto nauji žmonės, būkite draugiški. Pakvieskite į svečius ir užmegzkite ryšį. Svarbiausia parodyti, kad jūsų bendruomenėje draugiškai bendrauti yra normalu.
Butų nuoma